Durys
durys

Plastikinės durys

Plastikinės durys – patikima ir ilgaamžė investicija, išsiskirianti aukščiausiais stabilumo ir sandarumo rodikliais, įgyvendinanti būsto estetikos ir komforto standartus. Plastikinėms durims būdinga lengva priežiūra – estetišką išvaizdą plastikas išsaugo daugybę metų, todėl durų priežiūra reikalauja minimalių pastangų.

Subtilaus dizaino plastikinės durys gali būti pritaikomos tiek individualiems namams, tiek komercinės ir visuomeninės paskirties statiniams. „Euro Langai“ ypatingą dėmesį skiria gamybai ir klientų poreikių realizacijai, todėl siūlo patikimas ir saugias plastikines konstrukcijas, atitinkančias visus techninius šilumos ir triukšmo izoliacijos reikalavimus.

„Euro Langai“ siūlo lauko ir vidaus duris ir tvirtas konstrukcijas balkonui. Plati modelių ir spalvų pasiūla leidžia įsigyti išrankiausio kliento poreikius atitinkančias duris, todėl nesunkiai įgyvendinsite pasirinkto dizaino idėjas. Klientams, pageidaujantiems išskirtinio projekto, siūlomas individualus durų modeliavimas.

Durų spalvos

Durų

spalvos

plastikiniai langai durys
plastikiniai langai durys
plastikiniai langai durys
plastikiniai langai durys
plastikiniai langai durys
plastikiniai langai durys
plastikiniai langai durys
plastikiniai langai durys
plastikiniai langai durys
plastikiniai langai durys

Šarvo durys

Pirmiausia, ką matome atėję į butą, namą ar įmonę – tai durys. Durys – tai tarsi paties šeimininko atspindys. Kaip ir šeimininkas, jos svečius sutinka ir išlydi, saugo namų šilumą, užtikrina gyventojų ir turto saugumą. Šarvuotų durų konstrukcija leidžia pasirinkti  iš daugybės apdailų spalvų ir raštų. Jūs galite išsirinkti iš 13 LMDP plokščių atspalvių, 20 skirtingų PVC plokščių, kurias galima padailinti įvairiais raštais. Norintiems iškirtinumo siūlome natūralaus medžio masyvo apdailą (pušis, uosis, ąžuolas). Lauko durims siūlome UMIDAX MDF-HLS dažytą plokštę, kurią galima pagražinti įvairiais raštais arba OKOUME beicuota  apdaila. Visos šarvuotos durys yra gaminamos pagal individualų užsakymą, todėl galime pagaminti duris, kurios geriausiai atitiks angos išmatavimus, o taip pat parinkti apdailos skydų tipą, spalvą, dažymo būdą, spynas, rankenas ir kitus priedus pagal Jūsų pageidavimus.

durys

Stabilumas ir sandarumas

Metalinių durų konstrukcija yra tvirtesnė nei medinių. Kokybiškai pagamintos ir sumontuotos šarvuotos durys visiškai nesikraipo, darinėjant nekliūva, puikiai tarnauja ilgą laiką. Naudojant specialius dažus bei plokštes, tinka lauko sąlygomis. Stabilumas ir sandarumas vienos iš svarbiausių durų savybių, kol jūsų butas ar namas nesudomino vagių. Todėl labai svarbi šarvuotų durų savybė yra ir saugumas.

Saugumas

Dažniausiai vagys patenka į patalpos vidų  atrakinę arba išlaužę spynas. Tyrimai rodo, kad 90 proc. vagysčių iš butų ir namų įvykdoma atrakinus nesaugias spynas. Spynos tiesiog išlaužiamos ar atrakinamos. Labai svarbus rodiklis yra laikas, per kurį vagys gali patekti į butą. Kuo spyna sudėtingesnė ir saugesnė, tuo daugiau laiko vagys užtrunka norėdami ją atrakinti (išlaužti). Todėl vagys dažniau pasirenka būstą, kurio duryse įmontuota nesaugi, greitai įveikiama spyna ar cilindras. Pasirenkant sustiprintos konstrukcijos šarvuotas duris, taip pat pasirūpinkite, kad spyna būtų tvirta ir sunkiai išlaužiama. Spynos klasifikuojamos pagal saugumo klases, o spynų kainos proporcingai priklauso nuo jų saugumo ir patikimumo. Kuo spyna yra sudėtingesnė ir atsparesnė įsilaužimams, tuo ji brangiau kainuoja.

Norint papildomai sustiprinti spyną ir apsaugoti ją nuo išgręžimo ir kitų mechaninių atrakinimo būdų, į durų konstrukciją įmontuojamos specialios grūdinto plieno apsaugos.

Grūdinto plieno apsaugos gaminamos iš specialių metalo lydinių, atsparių mechaniniams pažeidimams. Jos apsaugo spynos cilindrą arba spyną nuo išmušimo, išgręžimo, išlaužimo ir kitų mechaninių veiksmų.